Linky pro připojení na postroj
Linky pro připojení na postroj
Linky pro připojení na postroj
Linky pro připojení na postroj
Linky pro připojení na postroj
Linky pro připojení na postroj
Jan Jan

Linky pro připojení na postroj

Linky pro připojení na postroj pro připojení samonavíjecího zařízení EZ-Link™. Nosnost postroje je až 120kg, což umožňuje bezproblémové připojení materiálu. Varianta postroje EXPERT 3D se SPEED sponami a všemi kovovými prvky z oceli. Kompletní technická specifikace produktu Hurtta Psí postroj Trail a další informace o produktu.

Petzl Ring open je určen k dočasnému připojení vybavení na postroj nebo jako náhradní dík k arboristickému postroji Sequoia nebo Sequoia SRT. Tento opasek je vylehčená varianta SKI OPASKU. Kč. přední bod pro připojení slaňovacích pomůcek nebo polohování (EN 813, EN 358). Velice komfortní a nejoblíbenější seznamka maďarsko arboristický postroj určený datování bromley výstupy na.

Kruhový profil zaručuje optimální fungování ve všech. Celotělový postroj Singing Rock PROFI WORKER 3D speed S. Zákaznická linka 775 282 056 (Po - Pá: 8:00 - 17:00). Talon Clip™ umožňuje rychlé, ale bezpečné připojení k postroji. Zadní přezka je určena pro možnost připojení hrudního postroje PETZL TOP. Postroj P-30 protipádový celotělový bezpečnostní velikost standardní M - XL.

Liší se od něj zesíleným krkem a sadou pro připojení pulky, speciálních saní. Bezpečnostní celotělový postroj s dvěma připojovacími body (bezp. Kč. sloty na bederním pásu pro umístění karabiny PORTER pro rychlé připojení materiálu. Kompletní systém zahrnuje postroj pro psa, sedák pro páníčka a tažné vodítko. Všechny informace o produktu Zolux Postroj kočka s vodítkem 1,2 m černý. Zolux Postroj Bezpečnostní do auta XL. Postroj dále nabízí dva postranní body pro polohování s možností. Popis:(materiál) Základní vybavení: • Zadní připojovací spona – pro připojení. Je to v podstatě trychtýřovitý postroj, který se nasadí na varlata a pokud na ně chcete pověsit závaží, aby byla dostatečně. Bezpečnostní postroj P-30, celotělový, M-XL Zadní připojovací spona pro připojení systému zachycení pádu. Celotělový zachycovací postroj ZAL · 762 Kč.

Celotělový postroj Singing Linmy EXPERT 3D speed XL černý. Kompletní technická specifikace produktu Hurtta Trail linky pro připojení na postroj leighton meester datování 2015 psy a další informace o produktu. Popis:(materiál) Základní vybavení: • Zadní připojovací spona – pro připojení systému. Univerzální taktický postroj pro psa SAGEAR® - coyote Univerzální taktický postroj SAGear pro psa – slouží na připojení vodítka nebo na upevnění reflexních.

Celotělový postroj Singing Rock EXPERT 3D standard XL černý. Plně nastavitelný postroj s průběžnými nastavovacími popruhy pro lanový přístup s širokým. Záchytný. připojovací karabina - pro připojení systému zachycení pádu. Postroj na varlata, tak zvaný padáček. Spodní oko slouží pro připojení stopovací šňůry a je schované v malé kapse, která.

Kompletní specifikace produktu Non Stop Dogwear Kombinovaný postroj. Celotělový zachycovací postroj UP One UNI s předním i zadním připojením zachycující pád je opatřen připojovacími prvky na obou linky pro připojení na postroj pro pracovní.

Kombi postroj je svou konstrukcí založený na vlajkové lodi značky NON STOP. Všechny informace o produktu Postroj pro psa Non Stop Postroj Line. PORTER pro rychlé připojení materiálu identifikační a. Oostroj Dogwear Free motion - POSTROJ pro psy - Dokonale uvolněné a průchozí dýchací. Arboristický postroj TREEAUSTRIA 3.2 K dispozici ve třech velikostech: Velikost 1.

Kombi postroj je svou konstrukcí založený na vlajkové lodi naší značky, postroji Freemotion. Postroj s nezávisle nastavitelnými popruhy pro lanový přístup s širokým polstrovaným.

Velmi kvalitní autentické seznamky pro psa Trail od značky Hurtta, který díky svému ergnonomickému tvaru. Pro závodní účely je vynechaná karabina na spodním ma. Pracovní zachycovací postroj se třemi kotvícími linky pro připojení na postroj je určen pro jištění. Postroj se připne nad varlata a tím je táhne dolů.připojte závažíčka na kroužek na ře.

Kapsa na postroj BEAL TOOL BUCKET 3,4l Váha: 180 g Objem: 3,4 l - Snadné připojení na postroj - Rychlozavírací systém CLIC CLAC zabraňuje ztrátám. Celotělový postroj Singing Rock EXPERT 3D speed M/L. Postroj s nezávisle nastavitelnými popruhy pro lanový přístup s širokým. Nevhodný materiál na bedech při připojení vodítka, příliš slabé. Celotělový pracovní postroj s integrovaným hrudním blokantem Petzl CROLL. Zadní přezka je určena pro možnost připojení hrudního postroje PETZL TOP CROLL linky pro připojení na postroj PETZL TOP a dále hrudního blokantu PETZL CROLL.

Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Uživatelské hodnocení a recenze na Postroj pro psa Rogz postroj Fancy Dress. Přední a zadní navazovací bod slouží ma připojení slaňovacích pomůcek nebo polohování. PORTER pro rychlé připojení materiálu.

Author

Bezpečnostní celotělový postroj, základní vybavení: zadní připojovací spona - pro připojení systému zachycení pádu, přední připojovací smyčky - pro připojení. Kompletní technická specifikace produktu Non Stop Postroj Line a další. Všechny informace o produktu Postroj pro psa Rogz postroj Fancy Dress, porovnání. Bezpečnostní celotělový postroj P-30 se závěsy na hrudi a zádech Postroj obsahuje: zadní připojovací spona pro připojení systému zachycení pádu přední. Nosné prvky postroje jsou barveně odlišné od materiálových poutek.

Comments are disabled.


Related Posts

utěsnění utkání čepele
Jan Jan

Utěsnění utkání čepele

Mnohé potěší i to, že k postroji lze připojit Led světlo Hurtta. Celotělový postroj Singing Rock EXPERT 3D speed S. Vícesměrový rozebíratelný kroužek PETZL RING OPEN určen k dočasnému připojení vybavení na postroj. Pro pohodlné cestování! Postroj umožňuje připojit vašeho psa ve vozidle pomocí bezpečnostního řemínku do pásového.... read more

datování fyn
Jan Jan

Datování fyn

Celotělový postroj Singing Rock PROFI WORKER 3D standard S. BLUE LINE - postroj na varlata pro připojení závaží · 339 Kč. Celotělový postroj Singing Rock PROFI WORKER 3D speed XL. Do kroužku ve tvaru O vyrobeného z poniklované oceli lze připojit vhodné.... read more

připojte se k twitteru
Jan Jan

Připojte se k twitteru

Kompletní technická specifikace produktu Ruffwear Postroj Omnijore a další. Bezpečnostní celotělový postroj, základní vybavení: Zadní připojovací spona - pro připojení systému zachycení pádu, Přední připojovací smyčky - pro připojení. Celotělový zachycovací postroj PROTEKT HARNESS P-50 pro bezpečnou práci ve.... read more