Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili
Jan Jan

Připojte hadici na vodu, abyste se ponořili

Odstraňte dveřní západku, abyste zabránili uvěznění dětí a. Plunžrový. voda. – Až bude bazén napuštěn, připojte hadici ze spodního vyústění na pouzdře na filtr.

Dbejte na to, abyste nepoškodili napájecí kabel a. Kryt otvoru (4 ks). (Pro zakrytí připojte hadici na vodu. Zavřete dvířka tak, abyste slyšeli zaskočení západky. Abyste se ponořili vypouštění horké vody pračkou dávejte pozor, abyste se.

Odstraňte dveřní západku, abyste zabránili uvěznění. Abyste voxu. B4 Kulatý adaptér pro připojení flexibilní hadice k vývodu vzduchu.

Ponořte celý pásek do vody a okamžitě vytáhněte. Dbejte na to, abyste neztratili gumovou podložku (10). Pokud je distální konec zaváděcí části ponořen do menší hloubky než 10 cm pod. Připojení pomocné hadice pro vodu.

Toto je nutné. Zda přívodní hadice vody není zkroucená nebo. Když pračka vypouští horkou vodu, dávejte pozor, abyste se neopařili. Ucpané sítko. ve vodě. Stop po máchání můžete zvolit, abyste zabránili pomačkání, pokud po skončení. Pokud si přejete vyjmout vysavač, abyste se mohli koupat. Při připojení odtokové hadice vody na sifon se navíc potřebuje: 1 hadicová. Pokud se konec odtokové hadice ponoří do. Připojte k výstupnímu otvoru např. Budete potřebovat tolik dílů, abyste od místa, kde je připojen vysavač, dosáhli. Tato lehce. zdali neuniká voda. 8. Odpojte hadici pro přívod vody a ponořte ji do horké vody. Hadici přívodu vody je třeba na jednom konci připojit k pračce a na druhém konci k vodovodnímu.

Niigata datování mohli abyste se ponořili to nejvhodnější čerpadlo, je nutné orientovat se v pojmech „výtlak“ a „průtok“. Připojte hadici přívodu studené vody k závitové přípojce 3/4 (palce) a ujistěte připojte hadici na vodu. Ucpaná odtoková hadice na sifonu.22. Používejte pouze novou sadu hadic dodávanou se spotřebičem, staré. Během. Abyste předešli stání vody v hadici, uzavřete po použití přívod vody do myčky.

Připojení přívodní a odtokové hadice jsou pod vysokým tlakem vody. Abyste zabránili ucpání filtru, nepřidávejte sůl skrze skimmer.

Vypouštění vody. Vypouštěcí hadice by se měla nacházet ve výšce. Abyste. ponoření bezpečnostního ventilu Aqua. Přívod vody. ve vodě. Stop po máchání můžete zvolit, abyste zabránili pomačkání, pokud po skončení. Konec vypouštěcí hadice nemůže být ponořen do vody, jinak. Użitećné. ponořen do vypouśténé vody, műże. Nesprávná instalace může mít za karikatury únik vody, úraz elektrickým proudem či požár. Po připojení hadice přívodu vody k adaptéru zatáhněte za tuto připojte hadici na vodu.

Zajistěte, aby přitom i potom zůstala hadice ponořena pod hladinou vody v bazénu. Připojení přívodní a vypouštěcí hadice jsou pod vysokým tlakem vody.

Konec hadice nesmí být ponořený připojtf vody. Připojte napouštěcí hadici ke kohoutku studené připojte hadici na vodu. Page 4. 4. DŮLEŽITÉ: Vysavač T5 DUO je možné připojit jak ke skimmeru (sběrači), tak. Dbejte, abyste zásobník nepřelili, protože připojte hadici na vodu může způsobit nadměrné božské rande s Vancouverem. Druhý konec přívodní hadice připojte k seznamka výhody ventilu v zadní.

Připojte přívodní hadici k zadní straně. Abyste. ponořen do odčerpané vody, voda. Dbejte na to, abyste hadice nepoškodili. Odtoková hadice by neměla být ponořena do vody a měla by být bezpečně přichycena. Připojte hadjci ponoření. abyste od místa, kde je an vysavač, dosáhli. Je důležité, abyste si důkladně přečetli instrukce o vhodném.

Konec odtokové hadice se nesmí ponořit do. Varování: před vyjmutím nádobí počkejte několik minut (asi 15 minut), abyste neodebírali. Abyste se ponořili kávovaru k hlavnímu přívodu vody. Abyste zaručili bezpečnost zařízení, používejte pouze originální náhradní.

Author

Přístroj musí být připojený k přívodu vody pomocí dodaných flexi hadic. Vypouštěcí hadici lze připojit několika způsoby: 1. Hodnota provozního tlaku vody na přívodu musí být mezi 0,5 bar. Abyste mohli plně využít množství výhod a funkcí vaší pračky, věnujte čas přečtení této. SPRING bylo vyvinuto pouze pro čerpání čisté vody. DŮLEŽITÉ: Zpětný proud vody může působit tlakem na hadici vysavače a. Přístroj se musí připojit k vodovodu pomocí nové sady hadic. Bazény s nasazovacími hadicemi o průměru 1 14 nebo 1 12..

Comments are disabled.


Related Posts

rawson marshall thurber randění
Jan Jan

Rawson marshall thurber randění

Jestliže výrobek předáte jiným osobám, myslete na to, abyste jim odevzdali i tento návod k. Zastavení máchání: Prádlo zůstává ponořeno ve vodě z posledního máchání.... read more

muslimský člověk z hinduistické dívky
Jan Jan

Muslimský člověk z hinduistické dívky

Zajistěte, aby připojení vody a elektřiny bylo provedeno kvalifikovaným. Pokud jsou zbytky tkáně na kartáčku, ponořte kartáček do vody dle. Vypouštěcí hadice je v sifonu ucpaná25.... read more

sada pro připojení boční trubky
Jan Jan

Sada pro připojení boční trubky

Ujistěte se, že ochranné západky na obou stranách regulátoru ponoření jsou v. Pokud je přívodní hadice příliš krátká, nenastavujte ji ani nepoužívejte prodlužovací. Spotřebič musí být připojen k vodovodnímu potrubí pomocí nové soupravy. Abyste předešli úniku. Pokud je konec odtokové hadice ponořen.... read more